Světloje v každém z nás..

Nech to být, čas jít dál..

Publikováno 02.12.2015 v 17:27 v kategorii Videa, přečteno: 94x

Ahoj :) Tak vás zdravím dalším článkem..
..na toto video jsem narazila úplnou náhodou, ale myslím si, že stojí za to, abyste se na něj podívali..

Lidé mají svoje problémy - někdy jsou malé (např. jen špatná známka), někdy ale větší (třeba když nám umře někdo blízký..).      Je jen na potenciálu, vlastnostech a charakteru člověka, jak se s takovými situacemi dokáže vypořádat. Ale u těch těžších to jde někdy velmi těžko, člověk propadá smutku a depresím a.. (,,Už konči, Jitř! Budeš o tom mít článek!")
Takže, ukončím ty svoje ,,moudra", o tomto tématu ještě bude článek. 

Tady máte to video - je smutné, ale pro někoho třeba povzbudivé, pro někoho možná až depresivní.. pro mě teda spíš povzbudivé, tak napište, jak působilo na vás ;)


Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • Kathy 02.12.2015 v 18:15 Jelikož jsem teď hodně ve stresu a jsem tak trochu jednou nohou v depresi a snažím se psát pozitivně tak trochu povzbudivě a také poučně ;)


 • Kathy 02.12.2015 v 18:26 Jinak já jsem strašně pozitivní člověk když mám dobrou náladu :)) Teď prostě jsem ve stresu jak mám hodně práce ve škole a ještě musím řešit parlament a jsem celkově i smutná kvůli jedné věci jen chci řict že v této chvíli mi pomáhá tato písnička která mi říká že mám vše nechat být ;)

  http://www.youtube.com/watch?v=Pkj_Y-skZK0


 • Jitř 02.12.2015 v 18:29 :) Taky jsem hodně pozitivní člověk, a taky jsem teď.. no, celkově uzavřená..

  Tu písničku dám taky na video nebo na hudbu, jo?! :) Znala jsem ji už předtím a je fakt moc hezká..zkrátka: nech to být :)


 • Kathy 02.12.2015 v 18:34 http://www.youtube.com/watch?v=14LRv9TA86Q

  pak mi ještě pomáhá tohle u toho řvu jako želva. Celkově jsem se teď také uzavřela a jsem nepřijemná na své okolí a tak se aspoň tady snažím být milá. Za chvíli si jdu udělat čaj a začíst se do knížky pustit hudbu a bude relax <3


 • Stiak 06.12.2015 v 20:57 Je to spíš depka, a ne deprese... :D Alespoň co vysvětlovala Jackie. A proti takovejmhle náladám vytvořila článek :DD

  http://welcometonightmare.blog.cz/1511/protidepce

  (Já osobně na tom poslední dobou nejsem psychicky nejlíp a tak něco takovýho mi dost pomáhá... Ale o svých problémech kecat nebudu! Nikoho nezajímaj! :D)


 • Jitř 07.12.2015 v 20:08 Na ten článek se podívám ;)

  Taky mi to pomohlo..a mě by zajímaly..! ;)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Doufám, že se vám blog líbí a děkuju všem, co jej navštěvují a píšou komentáře!! :)