Světloje v každém z nás..

(Ne)obyčejný úsměv

Publikováno 23.11.2015 v 19:47 v kategorii (Ne)obyčejný svět <3, přečteno: 103x

I kdyby vám nepatřilo ani zrnko prachu, můžete být nejštědřejší na světě - můžete rozdávat úsměv!

Úsměv - to je něco, co může dostat i darovat úplně každý! Dokáže rozjasnit den a potěšit, a to nejen, když ho dostanete.

A nemusíme se přece usmívat jen na ty, které známe. Ani jen na souseda nebo někoho, s kým se potkáváme. Obdarovat úsměvem a milým pohledem můžeme úplně každého, stačí chtít!!!

Už jsem psala o tom, že každý člověk něco zažívá, nebo něčím žije. A každý je občas veselý a občas smutný (i když mi připadá, že někteří hledají na všem to špatné, spíš než to dobré). Ale kolik lidí dnes rozdává úsměv?

Štědří můžete být stále!! Jdete po ulici a vidíte nějaké staré lidi? Usmějte se na ně!!! Oni už nejspíš mají nejlepší léta za sebou a nejspíš mají starosti, třeba se cítí přebyteční.. a věřte mi, že je takový malý a na první pohled bezvýznamný úsměv je potěší.

Já jednou čekala na kamarádku, broukala jsem si nějakou písničku a pohupovala se do rytmu. Kolem šla taková starší paní (ne stará, ale mladá také ne) a nedůvěřivě se na mě podívala. A jak nejlépe reagovat na něco takového? - úsměvem!!! 
Usmála jsem se na ni a ona mi úsměv oplatila - to je právě to kouzlo! Úsměvem můžete lidem kolem sebe udělat radost, ale rozehřát ledy v jejich srdcích.

Darovat úsměv můžete stále a komukoliv! A vlastně nemusíte "na někoho", stačí se prostě USMÍVAT a mít radost ze života!!! :)

Komentáře

Celkem 6 komentářů

 • Booklet 23.11.2015 v 22:02 Moc krásný ♥♥ :'3 (Posílám úsměv :D )


 • Jitř 23.11.2015 v 22:37 Díky :) A za usmev taky :D Oplacim usmev :D


 • Booklet 23.11.2015 v 22:40 Taky děkuju :D


 • Kathy 24.11.2015 v 15:40 Já osobně miluju když se někdo na mě usměje :) já se spíše považuji někdy za optimistu i pesimistu zároveň ale úsměvem rozhodně nešetřím! Moc skvěle jsi to zdůvodnila a napsala :3 *posílá úsměv*


 • Jitř 24.11.2015 v 17:34 Viki: Přesně tak, jsi můj druhej dvojník! :D Děkujuu :33 Jsem ráda, že se vám článek líbí :)) *zářivě se usmívá*


 • Kathy 24.11.2015 v 17:54 :))))


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Doufám, že se vám blog líbí a děkuju všem, co jej navštěvují a píšou komentáře!! :)