Světloje v každém z nás..

Mikulááš! :D

Publikováno 06.12.2015 v 14:17 v kategorii Jen tak, přečteno: 88x

Ahoj :) Tak na na adventním věnci už hoří druhá svíce a zároveň chodí, chodil, nebo bude chodit Mikuláš! :)

Máte Mikuláše rádi? Já jsem se ho jako malá vždycky bála :D Už byl u vás ve škole? Dostali jste něco speciálního??? Nebo chodíte sami převlečení za anděla čerta nebo dokonce Mikuláše? Máte něco, co byste k tomuto tématu chtěli říct???

Určitě napište do komentářů ;D

Vaše Jitř

Komentáře

Celkem 4 komentáře

 • Kathy 06.12.2015 v 14:51 Jo u nás ve škole ho dělali osmáci a přiští rok ho dělá naše třída to bude xDD Chudáci děti lituju opravdu já budu anděl abych ty děti zbytečně neděsila xDD Chtěla jsem jít za čerta ale moc hezký pohled by to nebyl... Jako malá si pamatuju že jsem vlezla pod stůl a strejda mi poradil ať pošlu Mikuláše do háje tak jsem řekla čertovi ať jde do háje a světe div se dostala jsem za to lízátko xDD ani básničku jsem neřekla :D


 • Kathy 06.12.2015 v 14:52 Mikuláše jsem do háje neposlala ale pochválil mě za to že jsem do háje poslala čerta :D Je pravda že ten Mikuláš byl trochu ehm... opilý


 • Anna 06.12.2015 v 16:20 U nás ve škole to není . Já jsem dostala , co jsem chtěla . : ) V převlecích nechodím .


 • ♥ Lenča ♥ 06.12.2015 v 16:51 Nesnáším, ale opravdu nesnáším jednu učitelku na prvním stupni! Tak jako všechny třídy prvního stupně něco dostanou a byli u nich čerti a spol (jakože učitelky a učitelé), ale bráchova třída která má tu deb*lní učitelku, nic nedostali a čerti a spol. u nich nebyli! Dřív chodili deváťáci, já se tak těšila už od první třídy, ale ne, ona si ta učitelka musela stěžovat, že deváťáci dělaj strašnej borčus a nechcou to uklidit (a to jsem je tehdy když jsem byla ve druhé třídě viděla jak tam uklízí), tak se to zrušilo -_- Myslela jsem, že se to třeba za 2 roky zavede, ale nic! Mě to tak neskutečně štve. Ale naše třída se rozhodla, že i kdyby to furt nebylo povolený, my prostě poznámka nepoznámka se převlečem, domluvíme se s normálníma učitelkama a budeme obcházet za rok (v devítce) my. Ať si ta učitelka dělá co chce.
  Obvzlášť jsem na to doufala od začátku září že to zavedou už letos, protože letošní deváťáci jsou prima lidé a možná by to povolili i nám. Ale NIC -_-

  Jinak dostala jsem uhlí, brambory ale samozřejmě i sladkosti :D A s kamarádkou jsem na vesnici u taťky špehovala čerty a spol. tam :D Nej víken 4ever :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Doufám, že se vám blog líbí a děkuju všem, co jej navštěvují a píšou komentáře!! :)