Světloje v každém z nás..

Maleficent

Publikováno 25.11.2015 v 15:29 v kategorii Filmy, přečteno: 86x

Hlavní role:
Angelina Jolie - Zloba
Elle Fanning - princezna Aurora (Růženka)
Sharlto Copley - král Stefan
India Eisley - Zlobilka (mladá zloba)Oficiální popis: Snímek Zloba – Královna černé magie vypráví dosud nezpracovaný příběh legendární zlé královny z klasického snímku společnosti Disney Šípková Růženka z roku 1959, a seznamuje diváky s její zradou, která nakonec způsobila, že se její kdysi čisté srdce proměnilo v kámen. Královna Zloba, hnaná touhou po pomstě a urputnou snahou udržet si trůn, uvrhne na novorozenou dcerku lidského krále, Auroru, krutou kletbu. Jak princezna roste, ocitá se přímo v samém středu narůstajícího konfliktu mezi lesním královstvím, které si zamilovala, a lidským královstvím, ze kterého pochází. Zloba si uvědomuje, že princezna může být klíčem k míru mezi oběma říšemi a je tak nucena k nemilosrdným činům, které oba světy navždy změní.

Můj názor: Prostě naprosto NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ film!!! :33 Je to úžasné akční fantasy. Krásná kouzelná stvoření, která by mohla být i ve filmu pro děti, se kombinují se světem, který by mohl být ve filmu pro dospělé - ale to je právě skvělý..
Příběh je velmi poutavý, plný napětí i dojemných scén..určitě se na to podívejte!!!

Myšlenka: Vypráví o tom, jak láskyplná bytost zahořkla, když jí bylo strašlivě ukřivděno a jak ji zaslepila touha po pomstě, protože byla nesmírně nešťastná. Ale také o tom, jak ji láska zase ,,uzdravila" a o tom, jak je důležité lásku kolem sebe rozdávat, i když nejdřív není opětovaná a třeba to vypadá, že nepřináší žádné výsledky.

Nejlepší zajímavost: U tohohle jsem se musela smát: Film pořeboval nějaké malé dítě, které by zahrála scénu s Angelinou Jolie. Ale všechny děti se Angeliny v kostýmu Zloby bály. Tvůrci zkoušeli přivést i své vlastní děti, ale zase se to opakovalo - při pohledu na Angelinu - Zlobu se rozplakaly. A tak nakonec scénu hrála její vlastní dcera (u té si řekli, že s snad maminky bát nebude :D) Fotka:

Trailery: Komentáře

Celkem 3 komentáře

 • Jasmína 26.11.2015 v 18:34 Chci se na to mrknout. Vypadá to zajímavě. ;) :)


 • Jitř 26.11.2015 v 19:45 Je to SKVĚLÝ!!! :33


 • Jasmína 27.11.2015 v 17:14 :) :)


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Doufám, že se vám blog líbí a děkuju všem, co jej navštěvují a píšou komentáře!! :)