Světloje v každém z nás..

,,Hádej" - nástěnka

Publikováno 31.12.2015 v 00:00 v kategorii Soutěž - "Hádej!", přečteno: 127x

Takže.. konečně začínáme!
Máme jen dva soutěžící:
Viki - Moje heslo zní já vyhraju vždy! ;)
Booklet - Jsem nej a všechny vás sežeru!

Pravidla budou taková, že když napíšu hádanky do článku ,,Hádej!", Booklet a Viki mi budou posílat své odpovědi již zmíneným formulářem (žlutý, dole), do kterého místo emailu napíšou viki@seznam.cz nebo booklet@seznam.cz.

Buď dám jen jednu hádanku (hlavolam, oční klam nebo něco dalšího) nebo budete mít na výběr z více. V takovém případě stačí poslat odpověď jen na jednu, ale pokud přijdou na správné řešení i u ostatních, za každou další správně zodpovězenou dostanou prémiový bod. 

A za deset prémiových bodů bude možnost prémiové hádanky, kterou bude moct hádat jen ta, která si ji za těch 10 prémiových bodů ,,koupila".

Za špatnou odpověď se body neodečítají.

Do článků, kde jsou napsané soutěžní hádanky, nebudou do doby vyhlásšení daného kola povoleny komentáře.

Pro Booklet a Viki:
Bylo by fajn, kdybyste vždycky, když přibude hádanka do soutěže, napsali do komentářů k tomuto článku, že jste v těchto dnech online, nebo že prostě můžete hádat. 


Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • Kathy 01.01.2016 v 13:10 Já budu online do konce tohoto týdne a příští týden No začne škola takže asi St a Pá ale asi Pá ale hádat můžu! :D


 • Booklet 06.01.2016 v 22:08 No to je těžký sejít se na blogu ve stejný čas ale asi by se mi hodil večerní víkend :D


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?Doufám, že se vám blog líbí a děkuju všem, co jej navštěvují a píšou komentáře!! :)